سیستم کنترل اتاق سرور

 

همانطور که میدانید امنیت اتاق سرور یکی از مهمترین مباحث نگهداری آن است . چرا که تمامی داده ها و اطلاعات یک سازمان و چندین سازمان مهم بر روی سرور ها دردرون اتاق سرور متمرکز شده است و نگهداری می شود.

برای نگهداری از اتاق سرور متخصصینی در نظر گرفته می شوند که در حوزه ی آی تی فعالیت میکنند و بیشتر زمان خود را صرف نگهداری از اتاق سرور و حفظ امنیت اطلاعات آن میکنند .

 

سیستم کنترل اتاق سرور

 

در همین راستا جهت نگهداری از اتاق سرور ، سیستم هایی با نام سیستم کنترل اتاق سرور وجود دارند که خاصیت کنترلی و اطلاع رسانی دارند و در شرایط مختلف میتوانند آلارم های متفاوتی را طبق تنظیمات انجام گرفته نشان دهند که این آلارم ها یا زنگ خطر ها ، هشدارهایی هستند که در قالب هشدارهای صوتی ، تصویری ، پیامکی ، ایمیلی و دیگر موارد اطلاع رسانی را برای مدیران اتاق سرور و مسئولین آن انجام می دهند.

در ادامه مقالات سایت میتوانید انواع سیستم های کنترل اتاق سرور را بشناسید و با مشخصات آنها آشنا شوید.

با ما همراه باشید.

اتوماسیون پارکینگ

در رابطه با مبحث اتوماسیون پارکینگ باید بگوییم که این موضوع شامل مبحث مدیریت پارکینگ و سیستم هدایتگر پارکینگ می شود.

در دنیای مکانیزه ی امروز ، تمام امور سنتی جای خود را به روش های مدرن داده اند که در این راستا اتوماسیون پارکینگ یکی از همین نمونه هاست.

سیستم های مکانیزه و تجهیزات اتوماسیون پارکینگ برای اکثر کسانی که با پارکینگ سر و کار دارند امر نام آشنایی است .

در گذشته کلیه امور مدیریتی پارکینگ ها و روال ورود و خروج خودرو ها به پارکینگ به صورت سنتی و با روش های دستی انجام می شد ، اما با پذشت زمان به دلیل افزایش فضا و مساحت پارکینگ ها و افزایش پول در گردش و نیاز به مدیریتی بسیار حرفه ای تر و دقیق تر استفاده از روش های جدید اتوماسیون پارکینگ افزایش پیدا کرد.

امروزه اتوماسیون پارکینگ به یک تخصص تبدیل شده است و شرکت هایی که در این زمینه حرفی برای گفتن داشته باشند انگشت شمارند چرا که زمینه فعالیت تخصصی مدیریت پارکینگ نیاز به تخصص و مهارت خاص خود را در زمینه های تولید ، نصب ، پشتیبانی و تعمیرات دارد .

سیستم اتوماسیون پارکینگ و یا مدیریت پارکینگ شامل نرم افزار و تجهیزات سخت افزاری است که در ورودی ها و خروجی های پارکینگ توسط تیم متخصص فنی نصب میگردند و طبق روال خود و برنامه ای که به شکل نرم افزاری داده می شود کار میکنند و محاسبات مالی هزینه خودرو ها را انجام میدهند.

در بخش مقالات سایت میتوانید اطلاعات بیشتری در این زمینه کسب کنید .

با تیم اتوماسیون پارکینگ نوین پارکینگ همراه باشید.

اتوماسیون پارکینگ شامل تجهیزاتی است که توسط تیم فنی شرکت طراح ، در ورودی ها و خروجی های پارکینگ نصب می شوند. البته ورودی و خروجی تنها بخشی از سیستم اتوماسیون پارکینگ است ، و این سیستم فول اتوماتیک موارد دیگری را نیز شامل میشود که در ادامه با آنها بیشتر آشنا خواهیم شد .

یکی از تجهیزات مهم و پر استفاده که این سیستم جدید را با روش های سنتی و قدیمی متمایز می سازد ، دستگاه پرداخت وجه خودکار است که در فضاهایی نزدیک ماشین نصب می شود که راننده بتواند قبل از خروج از پارکینگ هزینه پارکینگ را با استفاده از کارت شتاب پرداخت کند و دیگر نیازی نیست که در خروجی معطل شود و زمان را از دست بدهد.

سیستم اتوماسیون پارکینگ در واقع توانسته است تمام امور را به شکل مکانیزه مدیریت کرده و صرفه جویی بسیار قابل توجهی در زمان و هزینه ها ایجاد کند.

اتوماسیون پارکینگ امروزه از ملزومات اساسی هر پارکینگی به شمار می آید.

افزایش تعداد خودرو ها از دیگر عواملی است که باعث شده است مدیریت کردن آت مقداری با مشکل مواجه شود و گاها مدیریت کامل و بی نقص این تعداد خودرو امکان پذیر نیست.

سیستم های هوشمند سازی پارکینگ ، مدیریت خودرو ها و ورود و خروج ها را ساده تر کرده است . بنابراین بهتر است که اگر پارکینگ دارید هرچه سریعتر به هوشمند سازی ان اقدام نمایید.

مدیریت از راه دور از طریق بستر اینترنت از دیگر مزایای این سیتم است که باعث شده است بسیاری از مدیران به این سمت و سو پیش بروند و بنابراین این نوع اتوماسیون بسیار مطرح شده است و مورد استقبال مدیران قرار گرفته است.

 

و البته این نکته نیز قابل ذکر است که پارکینگ ها یکی از موارد بسایر مهم در مبحث مدیریت شهری است . اگر سیستم مکانیزه ی پارکینگ و در نهایت مدیریت شهری منظم و رو به بهبودی داشته باشیم در نتیجه قطعا شهری بر روی روال و مرتب خواهیم داشت.

فرم تماس

هدف ما ارائه بهترین خدمات به شما می باشد . مشتاقانه منتظر نظرات و انتقادات شما هستیم .

اطلاعات تماس

آدرس:
تهران - بلوار فردوس
صادقیه
تلفن:09902707389
آدرس:
تهران - بلوار فردوس
صادقیه
تلفن:09902707389

با ما در تماس باشید