دوربین مدار بسته چیست

دوربین های مدار بسته استفاده های مختلف و متعددی دارند. یکی از این استفاده ها برای حفاظت است. عملیات حفاظتی مکان های امنیتی با تکیه بر تکنولوژی دوربین مداربسته صورت میپذیرد.
در سال های اخیر بسیاری از افراد برای نظارت بر کارهای دفتر ی و کارمندان و محل های تحت نظارتشان از این دوربین ها استفاده میکنند و با جرات میتوان گفت که دوربین مدار بسته یکی از پایه های ثابت هر مجموعه ای به حساب می آید. در این بخش قصد داریم درباره تکنولوژی جدیدی که این روزها بسیار مطرح است و به صنعت مستند سازی لحظه ای کمک شایانی کرده است صحبت کنیم . این فناوری با نام پردازش تصویر شناخته میشود که یکی از ارکان آن همین مورد دوربین مدار بسته است که تصویر ضبط شده توسط این دوربین ها توسط نرم افزار های پردازش تصویر مورد بررسی قرار گرفته و مقاصد پلیسی امنیتی و سایر موارد اینچنینی را با آن پیاده سازی میکنند.
در گذشته استفاده از دوربین برای ثبت موارد اینچنینی مطرح نبوده اما امروز یکی از پر کاربرد ترین موضات و تجهیزات در زمینه حفاظت و امینیت دوربین مدار بسته است . که شاهد استفاده های بسیار گسترده ای از آن هستیم . یکی دیگر از زیر شاخه های استفاده از این تجهیزات استفاده جاده ای و راهنمایی رانندگی برای صبت تخلفات رانندگان است که باعث شده است میزان تخلفات به میزان قابل ملاحظه ای کاهش پیدا کند.

فرم تماس

هدف ما ارائه بهترین خدمات به شما می باشد . مشتاقانه منتظر نظرات و انتقادات شما هستیم .

اطلاعات تماس

آدرس:
تهران - بلوار فردوس
صادقیه
تلفن:09902707389
آدرس:
تهران - بلوار فردوس
صادقیه
تلفن:09902707389

با ما در تماس باشید