دوربین مدار بسته چیست

دوربین های مدار بسته استفاده های مختلف و متعددی دارند. یکی از این استفاده ها برای حفاظت است. عملیات حفاظتی مکان های امنیتی با تکیه بر تکنولوژی دوربین مداربسته صورت میپذیرد.
در سال های اخیر بسیاری از افراد برای نظارت بر کارهای دفتر ی و کارمندان و محل های تحت نظارتشان از این دوربین ها استفاده میکنند و با جرات میتوان گفت که دوربین مدار بسته یکی از پایه های ثابت هر مجموعه ای به حساب می آید. در این بخش قصد داریم درباره تکنولوژی جدیدی که این روزها بسیار مطرح است و به صنعت مستند سازی لحظه ای کمک شایانی کرده است صحبت کنیم . این فناوری با نام پردازش تصویر شناخته میشود که یکی از ارکان آن همین مورد دوربین مدار بسته است که تصویر ضبط شده توسط این دوربین ها توسط نرم افزار های پردازش تصویر مورد بررسی قرار گرفته و مقاصد پلیسی امنیتی و سایر موارد اینچنینی را با آن پیاده سازی میکنند.
در گذشته استفاده از دوربین برای ثبت موارد اینچنینی مطرح نبوده اما امروز یکی از پر کاربرد ترین موضات و تجهیزات در زمینه حفاظت و امینیت دوربین مدار بسته است . که شاهد استفاده های بسیار گسترده ای از آن هستیم . یکی دیگر از زیر شاخه های استفاده از این تجهیزات استفاده جاده ای و راهنمایی رانندگی برای صبت تخلفات رانندگان است که باعث شده است میزان تخلفات به میزان قابل ملاحظه ای کاهش پیدا کند.

درباره دوربین مدار بسته بیشتر بدانیم

دوربین مدار بسته در فضاهای مختلفی نصب می شود و بیشتر برای تهیه مستندات و اراده مدارک جهت بررسی فضاهایی مثل کارخانه و دفتر و شرکت مورد استفاده قرار میگیرد . برای کنترل افراد و کارکنان از راه دور نیز دوربین مدار بسته بسیار مورد استفاده بوده است و مورد توجه مدیران قرار گرفته است چرا که نظارت بر روی کارکرد کارکنان از راه دور را امکان پذیر می کند.
دوربین مدار بسته در شکل ها و اندازه های مختلف و از جمله برندهای مختلفی در بازار وجود دارد که انتخاب هر کدام بستگی به این دارد که برای چه کاری و چه منظوری میخواهیم از آن استفاده کنیم و کیفیت تصویری که نیاز داریم در چه حدی باید باشد .
بستری که برای نصب دوربین مدار بسته مورد نیاز است در مقاله قبلی گفته شده است و این بستر توسط مهندسینی که برای انجام و نصب دوربین مدار بسته برای شما اعزام می شوند انجام خواهد شد که نیاز به علم شبکه دارد .
شما میتوانید توسط دوربین مدار بسته ، محل کارتان را از منزل نیز مدیریت کنید . و بر روی رفتار و نجوه انجام کارها توسط پرسنل نظارت داشته باشید .
اولین باری که از دوربین مدار بسته رونمایی و استفاده شد در کشور امریکا بود که از آن پس استفاده از این تجهیزات رواج پیدا کرد و امروز شاهد این هستیم که به یکی از ملزومات هر اداره سازمان و هر محلی که نیاز به نظارت دارد شده است .
از اولین تجهیزاتی که هر مدیری برای شرکت ، کارخانه و هر محلی که میخواهد آن را مدیریت کند تهیه میکند دوربین مدار بسته است .
یکی از کمک های شایانی که دوربین مدار بسته به جامعه کرده است استفاده از آن در بخش های پلیسی است که توانسته از پرده از بسیاری موارد مبهم بردارد و به مشخص شدن بیشتر واقعیت کمک کند.
از طرفی دیگر ارتباطات ویدئویی از دیگر مواردی است که با استفاده از این دوربین ها اتفاق می افتد . و امکان برقراری ارتباط های ویدئویی تصویری با کیفیت بالا در فواصل دور را امکان پذیر میکند.

فرم تماس

هدف ما ارائه بهترین خدمات به شما می باشد . مشتاقانه منتظر نظرات و انتقادات شما هستیم .

اطلاعات تماس

آدرس:
تهران - تهران - تهران
شاهین‌ویلا
تلفن:(021) 22223333
آدرس:
تهران تهران تهران
تهران
تلفن:(021) 22223333

با ما در تماس باشید